Kredyty gotówkowe, hipoteczne, dla firm

Obecnie każdy pożyczkobiorca ma problem z wyborem Banku do którego powinien udać się aby otrzymać najlepszą ofertę finansowania dla siebie. Najtańsze, najlepsze, kredyty w jednym miejscu są właśnie u Nas.

Nasi eksperci pomogą dobrać najlepszą ofertę kredytową w wachlarzu znajdą Państwo kredyty gotówkowe, hipoteczne, kredyty dla firm wszystkich Banków na Polskim rynku. Zaoszczędzimy Twój cenny czas.

Pomożemy:

a)       obliczyć zdolność kredytową
b)       wypełnić wymagane dokumenty
c)       wyjaśnić różnicę między przedstawionymi ofertami
d)      wybrać najlepszy kredyt bądź najkorzystniejszą pożyczkę
e)       refinansować stary kredyt na nowy, tańszy, lepszy
f)        skonsolidować kilka kredytów w jeden, tańszy

Zapraszamy.

Poniżej przedstawiamy ogólne opisy praktycznie wszystkich dostępnych kredytów.

 

Kredyt i pożyczka to terminy, które często używane są jako synonimy. Jest to jednak błędne przekonanie. Ten termin pierwszy przynależny tylko do instytucji finansowych, czyli między innymi banków. Drugie określenie jest z kolei zdecydowanie szersze, ponieważ pieniądze mogą być przekazane także przez osobę fizyczną.

W przypadku kredytu kapitałem przez jakiś czas zarządza kredytobiorca, jednak nie staje się on jego właścicielem. Musi on także być wykorzystany na ściśle określony cel. W przypadku pożyczki właścicielem staje się osoba, która ją uzyskała i jest ona całkowicie do jej dyspozycji, a osoba udzielająca nie może decydować na co zostanie ona przeznaczona.

Istnieje wiele rodzajów finansowań, z których mogą korzystać osoby potrzebujące dodatkowych funduszy. Najbardziej znanym jest oczywiście kredyt, który dzieli się na wiele kategorii, na przykład hipoteczny lub konsolidacyjny. Popularne są także karty i pożyczki. Korzystać można również z leasingu, który najczęściej wykorzystywany jest przy zakupie samochodu.